Blogger Hakkında

S.Sena.Beskardes_Fotoğraf2_2

1986 yılının Mayıs ayında İstanbul’da doğdum. Beyoğlu İtalyan Lisesi’nden sonra Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümüne devam ettim. Bir yandan da Mimar Sinan Konservatuarı’nda piyano bölümünde yarı zamanlı eğitim aldım.

Üniversitenin son senelerinden itibaren kısa ve uzun süreli stajlarla hep kendimi geliştirmeye odaklanmıştım. 2009’da Erasmus öğrenci değişim programı ile İskoçya Robert Gordon Üniversitesi’nde Marketing bölümünde bir dönem okuduktan sonra yurda dönüşümde uzunca bir süre Mavi Jeans’te Pazarlama stajyerliği yaptım.

Okulun bitmesine yakın sosyal medya ajansı olan Promoqube firmasında müşteri portföyünün yönetiminden sorumluydum. 2012-2014 yıllari arasinda Efe Alkollü İçeceklerde Marka Yönetici Yardimcisi olarak çalıştiktan sonra 2015’te Tat Gida’da Sek markasindan sorumlu Kidemli Marka Muduru Yardimcisi olarak is hayatima devam etmekteyim.

Yabancı dile ilgim ve eğilimim olduğu yadsınamaz. Çok iyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilgimin yanı sıra orta seviyede diyebileceğim İspanyolca ve Almancam var.

Yemek yapmaktan çok keyif alırım, dünya mutfağından farklı lezzetleri ortaya çıkartmaya çalışırken tamamen dinlendiğimi hissediyorum ayrıca yaratıcı ruhumun da bir nevi dışa yansıması olduğunu düşünüyorum.Balık tutmaktan, tango yapmaktan ve piyano çalmaktan çok hoşlanırım. Blogumda ağırlıklı olarak pazarlama konusuyla ilişkilendireceğim, ilgimi çeken konulara yer vereceğim.

Sena Beşkardeş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.